НОВИНИ

УВАГА!!!Карантин!!!
З 17 березня Кабмін припинив роботу підприємств, діяльність яких передбачає прийом відвідувачів, щоб зупинити поширення коронавируса SARS-CoV-2, який викликає COVID-19.
«Це обмеження не поширюється на банки і страхові компанії, проте поширюється на інші небанківські фінустанови (пункти обміну валюти, фінансові компанії, кредитні спілки, ломбарди та ін.)»

     Сплачуйте за кредит вчасно !!!

У зв'язку із введенням карантину та режиму надзвичайної ситуації на всій території України офіси "Гарячі гроші" тимчасово зачинені і готівку не приймають, просимо звертатися для оплати за кредитом у будь яке відділення банків України. Зручно сплачувати за кредит у терміналах ПриватБанку.

Реквізити для оплати:                           ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «СЕКВЕНЦІЯ»
ЄДРПОУ 40094618
 Полтавське ГРУ АТ КБ «ПриватБанк»IBAN UA043314010000026008054631756
                МФО 331401    Призначення:                  Вказати № договору та ПІБ

Карантин продовжено!!!
Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни.
Режим надзвичайної ситуації уведений на всій території України на 30 днів. В режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також продовжені на 30 днів до 24 квітня.

Рішення уряду передбачає можливість продовжити ці заходи в разі потреби. У той же час терміни можуть бути переглянуті в зворотну сторону, якщо протидія поширенню інфекції коронавируса буде успішною.